HAKKIMIZDA

Gerek teknik altyapımız gerekse isabetli ekspertiz analizlerimizle sektörümüzde fark yaratmak ve koşulsuz memnuniyet sağlamak için çalışmaktayız.

Çalışma ilkelerimiz gereği, yoğun ve sürümü yüksek bir rutin değil, doğru müşteriye doğru emlak, doğru fiyat ve yüksek memnuniyet üzerine odaklanmaktayız.

Tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinliyor ve olası en uygun alternatifi sunmak için çabalıyoruz. Hayallerinizdeki, tam da aklınızdaki Emlakları size sunabilmek için çağrılarınızı bekliyoruz.

Gayrimenkul sektöründe çalışan bireyler hakkında zaman, zaman dile getirilen olumsuz kanıyı ortadan kaldırarak; Dürüst, güvenilir ve şeffaf gayrimenkul danışmanlarının da olduğunu ispatlamak temel hedefimizdir.

2015 yılından bu yana Profesyonel anlamda hizmet verdiğimiz Gayrimenkul sektöründe, müşteri memnuniyeti & güven, ihtiyaç duyulan en önemli kriterlerin başında gelmektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı kalite anlayışıyla çözüm ortağı olarak hareket eden, bu ihtiyacı karşılamak amacıyla konusunda uzman kadrosuyla hizmet vermekteyiz.

Misyonumuz
Sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek bu gelişmeleri müşterileri için ortaya koyan, en çok tercih edilen, kalite ve güvenden ödün vermeyen Fener Gayrimenkul Antalya genelinde liderliğini devam ettirerek gayrimenkul arayışlarında en uygun hizmeti sunmaktır.

Vizyonumuz
Profesyonellik, dürüstlük ve güven üzerine kurulu sorumluluk bilinci ile en iyi, en kaliteli hizmeti sunmak ve müşterilerimizin beklentilerini en yüksek seviyeye çıkarmaktır. Sizin hayallerinizi üstlendiğimiz her faaliyette bu hedefi yerine getirmek için özenle çalışmaktayız. Fener Emlak bugün ve gelecekte güvenirliği ile anılan bir firma olarak, müşterilerinin her zaman yanında olmaya devam edecektir.

Değerlerimiz

  • Tutarlılık
  • Samimiyet
  • Sürekli Gelişim
  • Dürüstlük-Güvenirlilik
  • Müşteri için iyi ve doğru olana yönelik çalışmak
Emlak İlanı Ara
Bina Yaşı
Bulunduğu Kat
Oda Sayısı
Banyo Sayısı
Kat Sayısı
Isıtma
Eşyalı
Kullanım Durumu
Site İçerisinde
Krediye Uygun
Kimden
Takaslı
Kattaki Daire Sayısı
Dönem
Süre
Tapu Durumu
Oda/Bölüm Sayısı
Zemin Etüdü
Yapının Durumu
Yakıt Tipi
Kaks(Emsal)
Gabari
Arsa Tapu Durumu
Yıldız Sayısı
Kat Karşılığı
Bina Sayısı